Hlavní obsah
Psovi se za volantem evidentně líbilo Foto: MP Přerov

Za volantem seděl pes ve vestě, strážníci s ním společnou řeč nenašli

Přerovští městští strážníci se ve středu dopoledne snažili domluvit psovi, který oblečený do vesty seděl za volantem auta na Komenského ulici. Vše vypadalo, jako by tu právě zaparkoval. Společnou řeč s ním však strážníci nenašli. Oni mluvili, on štěkal.

Psovi se za volantem evidentně líbilo Foto: MP Přerov
Za volantem seděl pes ve vestě, strážníci s ním společnou řeč nenašli

„Motohlídka zpozorovala vozidlo, za jehož volantem seděl velký pes. Strážníci pak ‚řidiče‘, s nímž hovořili přes sklo, vyzvali k prokázání totožnosti a podání vysvětlení. Ten však nejprve trucovitě odmítal s hlídkou komunikovat a následně na strážníky začal hlasitě štěkat,“ řekl Právu zástupce ředitele Městské policie v Přerově Miroslav Komínek.

Jelikož podle Komínka nemohli strážníci nalézt s „řidičem“ společnou řeč, rozhodli se situaci dál neřešit, pouze mu zakázali případnou další jízdu a dali mu důrazné varování. „Po tomto varování se „řidič“ jen uraženě odvrátil, a proto hlídka odjela za další činností,“ dodal Komínek.

Psovi se za volantem evidentně líbilo

Foto: MP Přerov

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků