Hlavní obsah
Odtahová služba odvezla vrak autobusu Foto: MP Ústí nad Labem

Z Ústí zmizel vrak autobusu, který přivezla odtahovka z Německa

Ústecká radnice se raduje z uzavřeného případu odstaveného vraku autobusu, který do Ústí přivezla odtahová služba z Berlína. Majitel si ho vyzvedl, zaplatil a odvezl.

Odtahová služba odvezla vrak autobusu Foto: MP Ústí nad Labem
Z Ústí zmizel vrak autobusu, který přivezla odtahovka z Německa

„Zmocněnec majitele dálkového autobusu dnes na dvoře dopravního podniku uhradil parkování a odtah. Následně si autobus převzal a odvezl. Městská policie doprovodila odtahovou službu na hranici města, aby se ujistila, že autobus nebude odstaven jinde na území města,“ oznámil zástupce ředitele ústeckých strážníků Jan Novotný.

Podle něj srbský majitel zaplatil částku 550 eur (asi 13 tisíc korun). Proč autobus odtahovka do Ústí přivezla, strážníkům majitel nebyl schopen vysvětlit.

Srbský autobus ve špatném technickém stavu se v Ústí objevil před 14 dny. Strážníci přes sociální sítě z webových stránek německé policie v Berlíně zjistili, že tamní policie tento autobus v Berlíně odstavila z důvodu velmi špatného technického stavu.

Němečtí policisté podle Novotného z autobusu odebrali registrační značky a nařídili, aby byl autobus odstaven z pozemní komunikace. Následně ho odtahovka odvezla do Ústí k fotbalovému stadionu. Strážníci ve spolupráci s policií kontaktovali německé kolegy.

Autobus přitažený z Berlína u ústeckého stadionu

Foto: Městská policie Ústí nad Labem,

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků