Hlavní obsah
Hledaný Josef Paldus Foto: Policie ČR

Z psychiatrie na Litoměřicku uprchl pacient, může být nebezpečný

Policie v Libereckém kraji pátrá po 33letém muži, který opustil psychiatrickou léčebnu v Horních Beřkovicích na Litoměřicku. Hledaný Josef Paldus by mohl být agresivní, při setkání s ním proto policisté lidem doporučují, aby dbali zvýšené opatrnosti a v žádném případě se nepokoušeli pohřešovaného zadržet.

Hledaný Josef Paldus Foto: Policie ČR
Z psychiatrie na Litoměřicku uprchl pacient, může být nebezpečný

Muž pocházející z Českolipska byl naposledy spatřen v areálu psychiatrické nemocnice v Horních Beřkovicích ve středu kolem 12:30. Od té doby je nezvěstný. V době odchodu měl na sobě světle zelenou reflexní mikinu, černé kalhoty a černo-červené boty.

Hledaný Josef Paldus měří 175 až 180 centimetrů. Má střední postavu, hnědé oči a středně dlouhé hnědé vlasy. Při řeči zadrhává.

Hledaný Josef Paldus

Foto: Policie ČR

"Jedná se o osobu, která trpí vážnými psychickými problémy, na kontakt s další osobou by mohl jednat impulzivně a agresivně," varoval policejní mluvčí Vojtěch Robovský. Lidé by se proto neměli pokoušet muže sami zadržet. "O jeho pohybu či výskytu okamžitě vyrozumějte nejbližší policejní služebnu nebo využijte bezplatnou tísňovou linku 158," upřesnil mluvčí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků