Hlavní obsah

Výtržník v Praze demoloval tramvaj, zpacifikoval ho policista v civilu

Chvíle napětí zažili o víkendu cestující pražské tramvaje na Vinohradech. Výtržník tam do tramvaje kopal a pak hodil koš řidiči do čelního skla. V dalším násilí mu zabránil policista v osobním volnu, který muže zpacifikoval.

Výtržník v Praze demoloval tramvaj, zpacifikoval ho policista v civilu

Incident se odehrál v sobotu odpoledne na zastávce Italská. Kolem stojící tramvaje tam pobíhal muž, který křičel, do vozu kopal a také tramvaji utrhl stěrač. To uviděl i policista v civilu, který byl nablízku.

„Policista v osobním volnu muže viděl, jak poté rozkopl koš a hodil ho do čelního skla tramvaje,“ popsala Novinkám incident mluvčí policie Andrea Zoulová.

Policista se agresorovi postavil a za pomoci chvatu ho povalil na zem. „Znehybnil ho a držel ho do příjezdu hlídky,“ doplnila Zoulová.

Třicetiletého agresivního muže si hlídka následně převzala a odvezla ho na služebnu. Je podezřelý z trestného činu výtržnictví, za který může strávit ve vězení až dva roky.

Při incidentu se naštěstí nikomu nic nestalo.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků