Hlavní obsah
 

Pitva vyloučila násilnou smrt dítěte na Mělnicku. Policie všechny vyslýchané propustila

Pitva čtyřměsíčního dítěte, které bylo nalezeno mrtvé v sobotu na Mělnicku, vyloučila cizí zavinění smrti. Vyslýchané osoby byly propuštěny, řekla Novinkám v neděli odpoledne mluvčí policie Lucie Nováková.

 
Pitva vyloučila násilnou smrt dítěte na Mělnicku. Policie všechny vyslýchané propustila

„Obdrželi jsme výsledky pitvy, které vyloučily cizí zavinění smrti dítěte. Všechny vyslýchané osoby byly propuštěny. Vzhledem k citlivosti případu nebudeme poskytovat další informace,” řekla Nováková.

Podle ní bylo vyslýcháno více lidí, konkrétní počet ale nesdělila. Policie podle ní nebude komentovat příčinu úmrtí kvůli věku mrtvého dítěte. Podle mluvčí jde o rodinnou tragédii.

Tělo čtyřměsíčního chlapce našli policisté v sobotu odpoledne u řeky Labe u obce Vliněves nedaleko Hořína, odkud chlapec zmizel v pátek odpoledne. Matka původně uváděla, že se s dítětem vydala do místního lesoparku, kde se i s chlapečkem opalovala. Podle jejích slov na chvíli usnula a když se probudila, kočárek ani dítě tam už nebyly.

V pátek se do pátrací akce zapojily desítky policistů, hasiči, ale i vrtulník s termovizí. Pátrání pokračovalo také v sobotu, kdy se zapojili potápěči i dron. V blízkosti parku je soutok Labe a Vltavy. Kromě obou řek místem protéká také Hořínský potok, i jeho břehy policisté prohledávali.

Policisté našli v sobotu odpoledne dítě mrtvé.

Foto: Aktu.cz

Do pátrací akce u Mělníka jsou zapojeni také hasiči.

Foto: Novinky

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků