Hlavní obsah
Poškozený stroj na výrobu zmrzliny. Foto: Policie ČR

Výbuch v cukrárně ohlušil centrum Náchoda

Hlasitý výbuch se v sobotu ozval v prostoru na pěší zóně v centru Náchoda a vyděsil tamní obyvatele. V místní cukrárně vybuchl stroj na výrobu zmrzliny a zranil jednu ze zaměstnankyň prodejny.

Poškozený stroj na výrobu zmrzliny. Foto: Policie ČR
Výbuch v cukrárně ohlušil centrum Náchoda

„Policisté, kteří se ihned po nahlášení výbuchu dostavili na místo, zjistili, že výbuchu zřejmě předcházela technická závada na zařízení, určeném pro výrobu zmrzliny. Na místo byl přivolán policejní technik, který provedl ohledání a dokumentaci události. Další policisté v místě uklidňovali veřejnost,“ uvedla mluvčí krajské policie v Hradci Králové Lenka Burýšková.

Při výbuchu byla lehce poraněna čtyřiačtyřicetiletá žena, která v té době v cukrárně pracovala. Zranění ji ošetřili lékaři. K jinému zranění osob nedošlo.

„Žena byla za necelé čtyři minuty v péči záchranářů. Po vyšetření o ošetření zranění byla žena při vědomí transportována na chirurgické oddělení Oblastní nemocnice Náchod,“ dodal mluvčí královéhradecké záchranky Tomáš Ježek.

Při nehodě bylo poškozeno vnitřní zařízení cukrárny. Hmotná škoda zatím nebyla vyčíslena. Případ je šetřen pro podezření z technické závady.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků