Hlavní obsah
Fólie natažená přes silnici Foto: Policie ČR

Vtipálci natahují na most přes Labe potravinářskou fólii. Cyklista se vážně zranil

Hloupou zábavu, která si vyžádala těžké zranění cyklisty, vyšetřují pardubičtí policisté. Neznámí vtipálci natahují v noci na mostě přes Labe potravinovou fólii, která se pak stává pastí pro cyklisty a motorkáře.

Fólie natažená přes silnici Foto: Policie ČR
Vtipálci natahují na most přes Labe potravinářskou fólii. Cyklista se vážně zranil

Pachatelé natahují pásku podle policie na pardubický most přes Labe, který spojuje Svítkov s Rosicemi, mezi sloupky vytyčující zúžení silnice.

„V minulých dnech došlo k vážnému zranění cyklisty, kterého odvážela do nemocnice záchranná služba. Podle našich informací řidiči vozidel, kteří si fólie všimli, vycouvali přes celý most zpátky a místo objeli,“ uvedla mluvčí policie Markéta Janovská.

Folie natažená přes silnici

Foto: Policie ČR

Policie po pachatelích nebezpečné zábavy pátrá a prosí svědky, kteří viděli něco podezřelého, aby se ozvali na linku 158.

Zároveň žádají občany o zvýšenou opatrnost při projíždění po mostě. Varování se týká hlavně cyklistů a motorkářů, kteří by po mostě projížděli v noci.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků