Hlavní obsah

VIDEO: Ženu zpod tramvaje dostal až jeřáb hasičů

Vážné poranění utrpěla v pondělí v podvečer žena, která se nešťastnou náhodou ocitla pod projíždějící tramvají v Plzni. Zpod ocelového kolosu ji vyprostili hasiči až s využitím speciálního jeřábu.

VIDEO: Ženu zpod tramvaje dostal až jeřáb hasičů

Na pomoc vyjížděli ženě uvězněné pod tramvají pět minut po půl páté do Sadů Pětatřicátníků. „Ženě zůstala pod předním kolem tramvaje zaklíněná noha. Zraněnou na místě již ošetřovali lékaři, ale bylo nutné ji zpod vozidla vyprostit,“ řekla mluvčí hasičů Alena Marešová.

Hasiči se pokusili pomocí pneumatických vaků nadzvednout přední část tramvaje, ale ani při maximálním vyzdvižení nebylo možné zraněnou vyprostit,“ řekla mluvčí hasičů Alena Marešová.

Na místo byl proto povolán jeřáb, který vozidlo nadzdvihl a žena mohla být vyproštěna a předána do péče záchranné služby. Tramvajová trasa byla znovu zprovozněna před sedmou hodinou večer.

„Žena utrpěla devastující poranění dolní končetiny a po nezbytném ošetření na místě byla převezena do nemocnice,“ řekla Novinkám mluví záchranné služby Lenka Ptáčková.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků