Hlavní obsah

VIDEO: Zběsilá honička v Praze skončila čelní srážkou

Honičku policejních vozidel za ujíždějícím automobilem zažila v úterý kolem půl třetí odpoledne Praha. Hned několik policejních vozů pronásledovalo ujíždějící vůz v Holešovicích. Vše nakonec skončilo čtyřmi zraněnými po čelním střetu.

VIDEO: Zběsilá honička v Praze skončila čelní srážkou

„Mohu potvrdit že policejní hlídky pronásledovaly ujíždějícího řidiče ulicemi Prahy. Jeho jízda skončila nakonec vážným střetem, když se ujíždějící vůz čelně srazil s policejním automobilem,“ řekl Novinkám mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

První hlášení o pronásledování ujíždějícího vozu dostal dispečink linky 158 od policistů v terénu krátce před půl třetí. To už holešovickými ulicemi prchal automobil před větším množstvím policejních vozů.

„Ve 14:34 máme nahlášenou první srážku se dvěma policejními v okolí Mostu Barikádníku. Řidič kličkoval řadou ulic. Nakonec se dostal zpět pod Most Barikádníků odkud opět najel na most. Jeho cesta pak skončila v Argentinské ulici,“ doplnil Hulan.

foto: Mapy.cz/Ondřej Lazar Krynek

Nejtěžší srážka s policejním vozem přišla ve 14:35. Při čelním karambolu byli zraněni dva policisté a řidič se spolujezdkyní v ujíždějícím automobilu. Na místě zasahovali hasiči i záchranáři.

„Provoz v okolí se podařilo obnovit ve 14:46, prošetřování celé události ale stále probíhá. Zatím neznáme důvody, proč začal řidič před policejní hlídkou ujíždět,“ uzavřel Hulan.  


yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků