Hlavní obsah

VIDEO: Řidič na Rakovnicku nepřežil náraz do stromu

Těžká dopravní nehoda s tragickým koncem se stala v pondělí odpoledne u obce Kalivoda na Rakovnicku. Osobní automobil zde narazil do stromu, řidič nehodu nepřežil. Středočeští záchranáři museli souběžně pomáhat i u další tragické nehody u obce Činěves.

VIDEO: Řidič na Rakovnicku nepřežil náraz do stromu

Automobil narazil do kmene stromu u obce Kalivoda kolem druhé hodiny odpoledne. Na místě pomáhali hasiči a záchranáři ze Slaného. Hasiči museli k vyproštění těla z vraku použít vyprošťovací zařízení.

Řidič neměl šanci náraz přežít. Zdroj: HZS Středočeského kraje.

„Lékař rakovnické záchranné služby na místě konstatoval úmrtí šestačtyřicetiletého muže, který podlehl mnohočetným poraněním a musel být z vozu vyprošťován. Záchranáři mu už nemohli pomoci,“ řekla mluvčí záchranné služby Tereza Janečková.

Interiér zničeného vozu po nehodě u obce Kalivody. Zdroj: HZS Středočeského kraje.

Záchranáři pomáhají u smrtelné nehody. Zdroj: HZS Středočeského kraje.

Hasiči vyprošťují muže z vraku vozu. Zdroj: HZS Středočeského kraje

Další tragická nehoda

O deset minut dříve vyjížděli záchranáři na pomoc k nehodě k obci Činěves na Nymbursku, kde zasahovala posádka s lékařem z Městce Králové.

„Na místě podlehl smrtelnému poranění hlavy muž z osobního auta. Lékař po příjezdu konstatoval jeho úmrtí. Na místě záchranáři ošetřili také lehce zraněného muže, kterého po ošetření ponechali na místě,“ řekla mluvčí záchranné služby Janečková.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků