Hlavní obsah

VIDEO: Ochrankář z Billy zmlátil 16letého zákazníka, hrozí mu dva roky

Policie vyšetřuje člena ochranky berounské prodejny Billa, který podle médií v sobotu zbil šestnáctiletého mladíka, jenž se v obchodě pohyboval bez nákupního košíku. Za ublížení na zdraví mu hrozí až dvouletý trest, řekla mluvčí berounské policie Marcela Pučelíková.

VIDEO: Ochrankář z Billy zmlátil 16letého zákazníka, hrozí mu dva roky

Mladík utrpěl krevní podlitiny a zlomeninu prstu. Ochrankář údajně chlapce škrtil a pak ho zavlekl do skladu, kde ho zkopal. Domníval se prý, že mladík chtěl v obchodě krást.

Bezpečnostní firma už s mužem rozvázala pracovní poměr. "Agentura musí prokázat, že své lidi proškolí, aby k podobným excesům nedocházelo," řekl deníku Blesk mluvčí Billy Michal Donáth.

"Byly zahájeny úkony v trestním řízení pro trestný čin ublížení na zdraví, za což hrozí muži odnětí svobody až na dva roky. Budeme vyslýchat ještě tři svědky a čekáme na lékařskou zprávu," uvedla k vývoji vyšetřování Pučelíková.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků