Hlavní obsah

Velké SUV najelo při natáčení do filmařů na Berounsku

Velké SUV najelo v pátek odpoledne při natáčení filmu do skupinky filmařů ve Vinařicích na Berounsku. Při nehodě se zranili tři členové štábu. V péči lékařů je i herec, který měl být podle informací Novinek zároveň řidičem vozidla. Na místě muselo zasahovat několik sanitek a vrtulník letecké záchranky.

Velké SUV najelo při natáčení do filmařů na Berounsku

„Vše se odehrálo v řádně uzavřeném prostoru. Řidič osobního vozu Audi Q7 zde srazil tři osoby,“ řekl Novinkám policejní mluvčí Pavel Truxa.

Na místo okamžitě vyrazilo několik sanitek, jednotky hasičů a také vrtulník letecké záchranné služby.

„Na místě jsme ošetřili a následně také transportovali do nemocnic čtyři osoby. Jednalo se o tři osoby sražené osobním vozem, kdy dvě z nich utrpěly vážná zranění. Čtvrtým zraněným je muž, který utrpěl při nehodě šok,“ sdělila mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová s tím, že jednoho z vážně zraněných transportoval do nemocnice v Praze vrtulník.

Nefungovaly prý brzdy

Podle informací Novinek seděl za volantem vozu herec Martin Havelka. Právě on by měl být tím, kdo při nehodě utrpěl šok. Dle informací z místa neměly dle jeho vyjádření u vozu fungovat brzdy.

Vůz měl podle scénáře zastavit před filmovým štábem, ze zatím neznámých příčin ale do štábu najel. Poté ještě automobil narazil do plynové přípojky, do plotu a do domu.

„Spolupracovali jsme se záchranáři a zajistili jsme místo dopravní nehody,“ řekl na místě velitel zásahu.

Podle policejního mluvčího Truxy případ pravděpodobně nebude vyšetřován jako dopravní nehoda. „K případu totiž došlo v uzavřeném prostoru, nikoliv na veřejně přístupné pozemní komunikaci,“ doplnil.

Vše zatím nasvědčuje tomu, že na místě natáčení nebyl přítomen žádný zdravotní dozor.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků