Hlavní obsah
Hasiči zasahovali u požáru, který ve Slavičíně na Zlínsku zničil dva osobní automobily. Foto: HZS Zlínského kraje

Ve Slavičíně shořela dvě auta

Vysoko stoupající dým a žár, který ohrožoval okolí, zaznamenali v neděli obyvatelé části Nevšová ve Slavičíně na Zlínsku. Hořelo osobní auto, plameny zachvátily i vůz zaparkovaný vedle něj.

Hasiči zasahovali u požáru, který ve Slavičíně na Zlínsku zničil dva osobní automobily. Foto: HZS Zlínského kraje
Ve Slavičíně shořela dvě auta

„Profesionální i dobrovolní hasiči byli vysláni k požáru osobního automobilu v místní části Nevšová krátce po poledni,“ informoval Pavel Řezníček z Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje.

„Jednotky byly na místě do několika minut. Ještě před jejich příjezdem se však požár osobního automobilu Škoda Felicia rozšířil na vůz stejné značky, který byl zaparkován v těsné blízkosti. Díky rychlé reakci občanů se podařilo další dva vozy z místa včas odvézt do bezpečné vzdálenosti,“ přiblížil Řezníček.

Hasiči zasahovali u požáru, který ve Slavičíně na Zlínsku zničil dva osobní automobily.

Foto: HZS Zlínského kraje

Na místo události dorazil vyšetřovatel hasičů ze Zlína. „Po ohledání stanovil jako příčinu technickou závadu na elektroinstalaci jednoho z vozů,“ uzavřel Řezníček.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků