Hlavní obsah
 

V Praze hořela garáž v rodinném domě, jeden člověk nepřežil

V Kutnohorské ulici v pražských Dolních Měcholupech hořela v noci na čtvrtek garáž v rodinném domě. Dům muselo opustit celkem sedmadvacet lidí, jeden člověk požár nepřežil.

 
V Praze hořela garáž v rodinném domě, jeden člověk nepřežil

Požár byl na tísňové lince pražských hasičů ohlášen krátce po 2. hodině ráno. Na místo postupně vyjelo sedm hasičských jednotek. Hořela garáž, která je součástí rodinného domu. Zplodiny hoření se dostaly prakticky do celého domu.

"Hasiči nasadili k zásahu tři vodní proudy, dům ještě před naším příjezdem opustilo 19 lidí. Dalších 8 lidí jsme museli zachránit," uvedla mluvčí hasičů Kateřina Suchánská.

Policisté museli kvůli množství hasičské techniky obousměrně uzavřít Kutnohorskou ulici. Požár nepřežil jeden člověk. Nalezené lidské tělo ohledali přivolaní kriminalisté společně s koronerem.

"Pro nájemníky byl přistaven evakuační autobus a na místo dorazila také zástupkyně městské části. Co bylo příčinou požáru a jak vysoká vznikla škoda, budeme společně s policií zjišťovat v průběhu dopoledne v rámci takzvaného došetření," doplnila mluvčí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků