Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Jaroslav Soukup, Novinky

V Ostravě shořel linkový autobus

V Ostravě - Hošťálkovicích v pátek odpoledne shořel linkový autobus MHD. Na kouř v zadní části vozu upozornil řidiče autobusu ostravské městské dopravy jeden z cestujících krátce před 16. hodinou.

Ilustrační foto Foto: Jaroslav Soukup, Novinky
V Ostravě shořel linkový autobus

„Řidič ihned zastavil a všech patnáct cestujících urychleně vystoupilo z autobusu,“ popisoval událost mluvčí moravskoslezských hasičů Petr Faster s  tím, že řidič ihned zavolal hasiče.

„Sám se sice snažil požár uhasit, avšak nepodařilo se mu to. Když hasiči do Ostravy - Hošťálkovic dorazili, byl autobus celý v plamenech,“ dodal Faster s tím, že se jednalo o autobusovou linku číslo 34, která jezdí z Hošťálkovic do Bobrovníků.

Požár se nakonec hasičům podařilo zlikvidovat během půl hodiny. Škoda na voze činí kolem čtyř miliónů korun. Při požáru nebyl nikdo zraněn. Policie nyní šetří příčinu požáru. Pravděpodobně se jedná o technickou závadu na autobuse.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků