Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: HZS Karlovarského kraje

V autodílně vypukl požár, mechanik musel s těžkým zraněním do nemocnice

Tři lidé se popálili při rozsáhlém požáru, který v pondělí po poledni vypukl v autoopravně na ulici Osvobození v Postřelmově na Šumpersku. Právo o tom informoval krajský policejní mluvčí v Olomouci Josef Bednařík.

Ilustrační foto Foto: HZS Karlovarského kraje
V autodílně vypukl požár, mechanik musel s těžkým zraněním do nemocnice

„Požár nám byl oznámen v 13:44 hodin. Byli při něm zraněni tři zaměstnanci. Požár poničil vybavení opravny a shořel nákladní automobil,“ uvedl mluvčí. Předběžná škoda byla podle něj vyčíslena na dva milióny korun.

Podle náměstka ředitele krajské záchranné služby Jana Weinberga byli při požáru dva muži zraněni lehce a jeden těžce. „Toho jsme letecky ve stabilizovaném stavu transportovali na popáleninové centrum do Fakultní nemocnice v Ostravě,“ uvedl Weinberg.

Muž podle něj utrpěl popáleniny prvního a druhého stupně na 30 až 35 procentech povrchu těla. „Další dva muži byli popáleni na rukou. Jednalo se o lehčí zranění. Převezeni byli do nemocnice v Šumperku,“ dodal Weinberg.

Na místě požáru zasahovalo několik jednotek hasičů. „Příčina a okolnosti požáru jsou předmětem šetření,“ dodal Bednařík.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků