Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Luděk Fiala, Novinky

Útočník se vetřel do bytu mladé ženy a surově ji napadl

Devětadvacetiletý muž skončil ve středu ve vazbě poté, co byl obviněn ze surového napadení o tři roky starší ženy v Písku. Útočník se o víkendu vetřel do bytu své známé, kde na ni zaútočil. Ženu zachránili přicházející příbuzní.

Ilustrační foto Foto: Luděk Fiala, Novinky
Útočník se vetřel do bytu mladé ženy a surově ji napadl

Incident se podle policie odehrál v neděli v jednom z panelových domů.

„Muž měl přijít k bytu a ihned poté, co mu žena otevřela, ji měl fyzicky napadnout a zavřít se v bytě. Napadená žena agresora žádala, aby útoků zanechal a opustil byt, on měl pokračovat v surovém napadání a vyhrožovat jí zabitím,“ uvedla mluvčí policie Kamila Čuřínová Ingrišová.

Napadání zanechal, když uslyšel, že přicházejí příbuzní, z bytu pak rychle utekl. Žena musela do nemocnice.

Útočníka policisté zanedlouho zadrželi a následně obvinili z trestného činu vydírání a porušování domovní svobody. Další obvinění mohou následovat poté, co kriminalisté obdrží zdravotní zprávu. Motivem činu byly zřejmě vzájemné neshody. Ve středu soud agresora poslal do vazby.

„Jde o muže, který již měl v minulosti se zákonem problémy a byl odsouzen i za násilnou trestnou činnost,“ podotkla Čuřínová Ingrišová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků