Hlavní obsah
Policisté po skupině agresivním mladíků pátrají. Foto: Petr Nový, Novinky

Upozornil na výrostky v autobusu, ti ho zbili a okradli

Na nedělní cestu městskou dopravou dlouho nezapomene 59letý muž z Uničova, který cestoval večer olomouckou linkou číslo 12 směrem na Hejčín. V autobusu upozornil na nevhodné chování skupiny výrostků, což se mu vymstilo. Pětice mladíků muže na zastávce dohnala, brutálně zbila a okradla. Policisté o nich pátrají.

Policisté po skupině agresivním mladíků pátrají. Foto: Petr Nový, Novinky
Upozornil na výrostky v autobusu, ti ho zbili a okradli

Muži se nelíbilo nevhodné chování pětice, tak na ně upozornil. Na stanici Erenburgova vystoupil, mladíci se ale vydali za ním. Před jedním z domů ve stejnojmenné stanici pak muže napadli.

„Podrazili mu nohy a muž upadl na zem. Výrostci do něj začali kopat a vulgárně mu nadávali. Muž po celou dobu útoku volal o pomoc, ale nikdo mu nepomohl. Pachatelé sebrali muži tašku, která mu při pádu spadla na zem, odcizili ji a utekli,“ řekla mluvčí policie Marta Vlachová.

Policisté žádají občany, kteří v uvedenou dobu jeli autobusem MHD nebo viděli útok na muže, aby kontaktovali Policii ČR na lince 158 nebo přímo na obvodním oddělení Olomouc 4, na ulici Na trati, Olomouc.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků