Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky

U Mohelnice srazil vlak člověka

Jedenadvacetiletého muže srazil v úterý ráno vlak u Mohelnice na Šumpersku na trati z Prahy do Ostravy. Utrpěl zranění, kterým na místě podlehl. Na místě musel být dočasně omezen železniční provoz, vlaky nabíraly zpoždění.

Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky
U Mohelnice srazil vlak člověka

Mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal Právu řekl, že těla mrtvého si v kolejišti všimla posádka vlaku, který místem nehody projížděl zhruba v pět hodin ráno. „K nehodě došlo v prostoru veřejnosti nepřístupném,“ uvedl mluvčí.

Zatím se podle něj nepodařilo zjistit, který vlak mladíka usmrtil. „Lékař stanoví přibližnou dobu smrti a budou prohlédnuty všechny vlaky, které tudy projížděly. Budou se na nich hledat biologické stopy,“ konstatoval Drápal. Vyloučeno však podle něj není ani to, že vlak už je v zahraničí, což by šetření okolností případu zkomplikovalo.

Provoz vlaků musel být kvůli šetření nehody na místě a odklízení těla sveden v úseku Mohelnice - Lukavice na jednu kolej. Vlaky kvůli tomu nabíraly mírné zpoždění. Plně obnoven byl provoz okolo osmé hodiny ranní.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků