Hlavní obsah
Pes pokousal tříletou holčičku na Orlickoústecku. Foto: ZZS Pardubického kraje,

Tříapůlletou holčičku na Orlickoústecku pokousal pes v obličeji

Vážné poranění utrpěla v sobotu 3,5letá holčička na Orlickoústecku, kterou v obličeji pokousal pes. Rodiče poděkovali záchranářům za zásah a vzkázali, že dívka bude v pořádku.

Pes pokousal tříletou holčičku na Orlickoústecku. Foto: ZZS Pardubického kraje,
Tříapůlletou holčičku na Orlickoústecku pokousal pes v obličeji

„Holčička byla ihned po příjezdu našich posádek ošetřena a následně převezena k definitivnímu operačnímu ošetření do Fakultní nemocnice Hradec Králové,“ uvedl mluvčí záchranářů Aleš Malý.

Záchranářům přišlo krátce po zásahu poděkování od rodičů: „Rozárka je z nejhoršího venku, a to i díky profesionálnímu a citlivému zásahu posádek Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje. Rádi bychom jim tímto za vše poděkovali.“

Okolnosti případu a jak ke zranění dívka přišla, šetří policie. „Mohu potvrdit, že případem se zabýváme. Zatím však nebyla stanovena právní kvalifikace a čekáme, zda nám rodiče dají souhlas s poskytnutím lékařské zprávy,“ řekla Novinkám mluvčí policie Eva Maturová.

Policie podle ní nechce další informace komentovat včetně toho, čí byl útočící pes.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků