Hlavní obsah
 

Soud vzal do vazby muže obviněného z vraždy ve sklepě

Obvodní soud pro Prahu 4 vzal ve středu do vazby 24letého muže, který je obviněný z vraždy 68letého muže ve sklepě domu v Praze 4. Muž se k činu policistům přiznal.

 
Soud vzal do vazby muže obviněného z vraždy ve sklepě

„Usnesením Obvodního soudu pro Prahu 4 byl obviněný L. T. vzat vazby, a to z důvodů uvedených v § 67 písm. a),c) trestního řádu. Usnesení není v právní moci, neboť obviněný si proti usnesení podal stížnost přímo do protokolu,” řekl Novinkám mluvčí soudu Michal Dvořák.

Podle uvedeného paragrafu byl obviněný vzat do vazby kvůli tomu, že by mohl uprchnout nebo se skrývat a pokračovat v trestné činnosti.

Tělo 68letého muže bylo nalezeno v pondělí ráno v Olbrachtově ulici v Praze 4. Podle informací Novinek oběť měla mít nejméně dvě bodnosečné rány na těle a ležela v tratolišti krve. Dveře byly zvenčí zamčené.

Podezřelý byl zadržen o několik hodin později. Ve večerních hodinách sdělili policisté zadrženému 24letému muži obvinění z trestného činu vraždy. Podle nich nejsou oběť a obviněný v příbuzenském vztahu, další podrobnosti nechtěla policie v této fázi vyšetřování komentovat.

BEZ KOMENTÁŘE: Ve sklepě v Praze našli zavražděného muže

Video: Pavel Jaňurek, Novinky

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků