Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky

Smrt partnerského páru na Třebíčsku vyšetřují jako vraždu

Úmrtí dvou starších partnerů v Koněšíně na Třebíčsku vyšetřuje policie jako dvojnásobnou vraždu. Je to zřejmě první případ dvojnásobné vraždy na Vysočině. Novinářům to ve středu řekl kriminalista Pavel Kubiš. Těla byla nalezena v rodinném domě v obci v neděli.

Ilustrační foto Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky
Smrt partnerského páru na Třebíčsku vyšetřují jako vraždu

Soudní pitva prokázala, že muž i jeho partnerka zemřeli na následky vícečetných bodnořezných poranění, které jim způsobil neznámý pachatel.

Nález těl obou partnerů, kteří spolu žili delší dobu, policii oznámila vnučka zavražděného muže v neděli odpoledne. [celá zpráva]

"Od té doby případ intenzivně vyšetřujeme," řekl Kubiš. Kriminalista odmítl komentovat, zda už policisté našli vražednou zbraň. Pátrali po ní v širším okolí rodinného domu, potápěči hledali i v nedalekém rybníku.

Kubiš připustil, že útok pachatele byl brutální. "Je stanoveno několik vyšetřovacích verzí, jedna z nich je i loupežná vražda. Vyslýcháme všechny osoby, které mohou podat jakékoli svědectví," řekl Kubiš.

Za dobu fungování krajského policejního ředitelství na Vysočině je to podle Kubiše první případ dvojnásobné vraždy. "Statistiky v hlavě nemám, ale nepamatuji se na takový případ ani předtím," dodal kriminalista.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků