Hlavní obsah

Školáci popíjeli vodku a rum, jeden skončil v nemocnici

Čtrnáctiletý hoch z Uherského Brodu skončil o víkendu v důsledku popíjení alkoholu s vrstevníky v uherskohradišťské nemocnici. Policisté mu v dechu zjistili 1,72 promile alkoholu. Chlapci si v místním supermarketu koupili dvě láhve vodky a jednu láhev rumu.

Školáci popíjeli vodku a rum, jeden skončil v nemocnici

Skupinka školáků popíjela na hřišti za domem v ulici Větrná, policii upozornili tamní občané. Po příjezdu hlídky kluci začali utíkat, jednoho z nich, zmíněného čtrnáctiletého školáka, však policisté dostihli.

"Hoch jevil známky silné opilosti a vzhledem k tomu, že nemohl prokázat svoji totožnost, převezli ho policisté na služebnu k podání vysvětlení," uvedla mluvčí uherskohradišťské policie Jitka Zámečníková. Chlapec podle ní uvedl, že alkohol spolu s kamarády koupili v místním supermarketu.

Policisté poté nalezli prodavačku, která chlapcům prodala dvě láhve vodky a jednu rumu, i další dva kamarády, kteří alkohol popíjeli. Matka opilého školáka následně zavezla do nemocnice v Uherském Hradišti, kde byl hospitalizován.

Prohřešek prodavačky, která dětem alkohol prodala, bude řešit městský úřad.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků