Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Pavel Jaňurek, Novinky

Silnici přes Červenohorské sedlo zablokovala nehoda motorkáře

Uzavřena musela být v sobotu odpoledne kvůli dopravní nehodě motorkáře dočasně v obou směrech komunikace I/44 vedoucí z Loučné nad Desnou na Červenohorské sedlo na Šumpersku. Právo o tom informovala policejní mluvčí Irena Urbánková.

Ilustrační foto Foto: Pavel Jaňurek, Novinky
Silnici přes Červenohorské sedlo zablokovala nehoda motorkáře

K nehodě podle ní došlo kolem patnácté hodiny. Provoz na důležité silnici spojující horské okresy Šumperk a Jeseník musel být přerušen, krátce před půl šestou byla komunikace opět průjezdná.

„Z prvotního šetření vyplývá, že motocyklista měl po projetí zatáčky dostat s motocyklem z prozatím přesně nezjištěných příčin smyk a upadnout na komunikaci,“ uvedla mluvčí.

Motocykl podle ní setrvačností skončil mimo komunikaci, v příkopu a motocyklista se střetl s protijedoucím vozidlem.

„Při nehodě došlo k jeho zranění, se kterým byl letecky transportován do nemocničního zařízení,“ konstatovala Urbánková.

Ke zranění osádky vozidla podle ní nedošlo. Na místě zasahovaly složky integrovaného záchranného systému. „Přesné příčiny nehody, její okolnosti a souvislosti, stejně jako výše vzniklé škody jsou v šetření,“ dodala policejní mluvčí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků