Hlavní obsah
 

Seniorka ležela mezi střepy, když ji uvěznil regál. Zachránci vykopli dveře

Seniorka v Praze se dostala do vážných problémů, když krmila v bytě kočku a přitom na ni spadl regál a další věci. Podařilo se jí rozbít berlemi okno a přivolat pomoc. Strážníci museli vyrazit zablokované dveře. Dramatické okamžiky zachytila kamera městské policie.

 
Seniorka ležela mezi střepy, když ji uvěznil regál. Zachránci vykopli dveře

Událost se stala již minulý týden ve čtvrtek, ženě se při krmení kočky zamotala hlava a začala padat. Snažila se při tom zachytit o kovový regál plný věcí, o který byl opřený ještě žebřík. Na ten seniorka dopadla, načež ji regál zavalil.

Místo městská policie neupřesnila, hovořila o bytě ve 3. patře v domě v centru metropole. „Osmašedesátiletá žena neměla sílu se postavit na nohy. Popadané věci navíc zablokovaly vstupní dveře,” sdělila v úterý mluvčí strážníků Irena Seifertová.

Ženě se podařilo rozbít berlemi okno vedoucí do vnitrobloku a volala o pomoc, kterou nakonec přivolal jeden ze sousedů. „Neustále sténala a zoufale prosila o pomoc. Jeden ze strážníků pak dveře vykopl,” upřesnila Seifertová.

Seniorka podle ní ležela mezi střepy. Měla drobná poranění, podlitinu na čele a stěžovala si na značné bolesti ruky a nohy. Zdravotníci ji přepravili do nemocnice, mezitím dorazila na místo rovněž dcera zraněné seniorky, kterou vyrozuměli strážníci.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků