Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Luděk Fiala, Novinky

Řidič srazil na přechodu v Praze dívku s kolem. Po chvíli ujel

Pražská policie hledá svědky a řidiče bílé Kia Cee’d, který podle nich srazil dívku na přechodu. Nejprve sice zastavil, ale pak odjel. Dítě skončilo v nemocnici s lehkým zraněním.

Ilustrační foto Foto: Luděk Fiala, Novinky
Řidič srazil na přechodu v Praze dívku s kolem. Po chvíli ujel

Dívka se svým bratrem a matkou stáli na přechodu v blízkosti ubytovny Barbora na Zbraslavi. Všichni měli s sebou kola a dívka se v jednu chvíli rozhodla přejít silnici. Na přechod vjela, ale její matka ji okřikla a dívka zastavila.

„V tom okamžiku už se ale k přechodu blížilo bílé vozidlo, s největší pravděpodobností tovární značky Kia Cee’d, které do dívky zleva narazilo. Holčička byla odmrštěna kousek za přechod,“ uvedla mluvčí policie Hana Křížová.

Dívka tvrdila, že jí nic není. Její bratr se s řidičem domluvil, aby přejel na zastávku U Včely a vrátil se k matce, která se starala o sraženou sestru. „Řidič k zastávce popojel, ale z vozidla nevystoupil a po pár vteřinách z místa odjel, aniž by se zajímal o zdravotní stav dívky,“ doplnila Křížová.

Podle svědeckých výpovědí byl řidičem muž ve věku kolem 50 let. Měl bílé krátké vlasy, strniště a několik pih v obličeji. Dívka skončila s drobnými poraněními v nemocnici. Policie požádala svědky nehody i řidiče auta, aby se přihlásili na linku 158.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků