Hlavní obsah

Řidič se z hořícího nákladního vozu dostal na poslední chvíli

Nákladní vůz shořel v úterý ráno v Nesovicích na Vyškovsku. V době vypuknutí požáru spal v renaultu ze Slovenska 21letý řidič. Před ohněm se mu podařilo uprchnout na poslední chvíli, vyvázl s lehčím poraněním. Škoda činí přibližně čtvrt miliónu, příčinu vzniku požáru hasiči zatím neznají.

Řidič se z hořícího nákladního vozu dostal na poslední chvíli

Auto bylo odstavené u čerpací stanice, která ale plameny nebyla nijak ohrožena. Na plameny upozornili řidiče i hasiče lidé, kteří byli v té době na vlakové stanici v Nesovicích. Hořet začalo před pátou hodinou mezi kabinou a nákladním prostorem.

Svědkům se podařilo nic netušícího spícího šoféra probudit a dostat ho z kabiny těsně před tím, než na místo dorazily tři jednotky hasičů. Ti s plameny bojovali téměř hodinu.

Příčinu nehody nyní zjišťují hasiči i policisté. Mimo jiné budou zkoumat to, zda zdrojem ohně nebylo samostatné topení, kterým si řidič ve voze přitápěl.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků