Hlavní obsah

Řidič Pionýru na Orlickoústecku přežil srážku s vlakem

O neskutečném štěstí může mluvit třiačtyřicetiletý řidič malého motocyklu Jawa 50 Pionýr, který přežil srážku s osobním vlakem. Neštěstí se stalo v úterý odpoledne na nezabezpečeném železničním přejezdu na ulici Tovární v Králíkách na Orlickoústecku.

Řidič Pionýru na Orlickoústecku přežil srážku s vlakem

Řidič Pionýru se svým strojem zamířil přímo před projíždějící osobní vlak na nezabezpečeném železničním přejezdu. Strojvedoucí osobního vlaku neměl nejmenší šanci střetu zabránit.

„Řidič motocyklu stačil ještě na poslední chvíli z motocyklu seskočit a zůstal ležet v kolejišti mezi kolejemi,“ uvedl Právu orlickoústecký policejní komisař Pavel Ešpandr.

Ležícího muže však v kolejišti vlak zachytil a ještě několik metrů i s motocyklem pod sebou vláčel. Na místo ihned dorazil i vrtulník letecké záchranné služby.

Ten se ale z místa nehody vrátil bez řidiče, který byl k údivu všech pouze lehce zraněn a převezen do orlickoústecké nemocnice.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků