Hlavní obsah

Řidič nabral v Praze na kapotu strážníka a ujel. Dopadnout ho pomohl svědek

Městského policistu nabral ve středu v Praze-Zbraslavi na kapotu řidič, jehož přestupek strážník dokumentoval. Následně ujel a k jeho dopadení pomohl pohotový svědek, jenž ho sledoval.

Řidič nabral v Praze na kapotu strážníka a ujel. Dopadnout ho pomohl svědek

Podle informací z místa řidič zaparkoval před polednem v křižovatce ulic U lékárny a Elišky Přemyslovny a odešel od svého auta. Když k vozu dorazil strážník a přestupek dokumentoval, šofér se vrátil.

„Rozčílený muž požadoval, aby strážník přestal jeho nesprávně zaparkované vozidlo řešit. Strážník vyzval muže k předložení dokladů. Ten s tím souhlasil, ale uvedl, že je má ve svém voze. Ihned po nastoupení do vozidla se však prudce rozjel, najel na strážníka a nabral ho na kapotu vozidla,“ popsala mluvčí strážníků Irena Seifertová.

Řidič však netušil, že celý incident sledoval svědek, který ho začal pronásledovat. Auto našel kus od místa incidentu v Nezvalově ulici a přivolal policisty. Ti řidiče doma zadrželi.

Muž si stěžoval na zdravotní problémy, policisté mu přivolali záchrannou službu, která ho převezla do nemocnice. Tam skončil také zraněný strážník. Případem se zabývají policisté, kteří šoféra podezírají z několika trestných činů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků