Hlavní obsah
V autě zemřel řidič Foto: Policie ČR

Řidič na Opavsku se zabil po nárazu do stromu

Tragická nehoda se stala ve středu pozdě večer na silnici mezi Kravařemi a Štěpánkovicemi na Opavsku. Osobní auto tam ve velmi vysoké rychlosti narazilo do stromu a zemřel v něm dvaatřicetiletý šofér.

V autě zemřel řidič Foto: Policie ČR
Řidič na Opavsku se zabil po nárazu do stromu

Podle policie řidič cestoval ve směru od Kravař. „Z dosud přesně nezjištěného důvodu na rovném úseku silnice vyjel vlevo, vjel do silničního příkopu a následně čelně narazil do stromu,“ uvedl mluvčí policie René Černohorský.

Jak uvedl mluvčí záchranné služby Lukáš Humpl, na místo byl kromě sanitky vyslán i vrtulník. „Ve vozidle zůstal po kolizi dvaatřicetiletý muž, kterému začali před příjezdem posádek záchranné služby poskytovat základní první pomoc policisté. Pacient nejevil žádné známky života – byl v bezvědomí, bezdeší a došlo k selhání jeho srdeční činnosti,“ uvedl Humpl.

V autě zemřel řidič

Foto: Policie ČR

Záchranáři se pokoušeli muže oživovat srdeční masáží, umělou plicní ventilací a dalšími metodami. „Zasahující lékaři zjistili přítomnost mnohočetných poranění, a to v oblasti hlavy, hrudníku, břicha i končetin. Přes veškerou snahu a tři čtvrtě hodiny probíhající resuscitaci se nepodařilo obnovit krevní oběh pacienta a lékař musel nakonec konstatovat jeho smrt,“ dodal mluvčí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků