Hlavní obsah

Při srážce aut u Jičína zemřel člověk

Jeden lidský život si vyžádala dopravní nehoda na silnic mezi obcemi Úlibice a Konecchlumí u Jičína. Novinky o tom informoval operační důstojník tamní policie. Další člověk byl těžce zraněn.

Při srážce aut u Jičína zemřel člověk

"Nehoda se stala kolem jedné hodiny odpoledne, na místě je jeden mrtvý, jeden těžce zraněný a tři lehce zranění," řekl policista. Silnice z Hradce Králové do Jičína 1/35 je v tomto úseku v obou směrech uzavřena, policista ale řekl, že kolem čtvrté hodiny odpoledne by provoz měl být obnoven.

Při nehodě se čelně srazila dva osobní auta. Jedno z nich byla Škoda 120, druhé byla Škoda Felicie. Na místě zasahovali hasiči, zdravotníci i policisté. Zraněné přepravil do nemocnice vrtulník.

Na Jičínsku se stala smrtelná nehoda už ve tři hodiny v noci na sobotu. Sedmadvacetiletý řidič na mokré silnici u obce Čimyšl nezvládl řízení a narazil do betonového mostku. Muž částečně vypadl z okna a přimáčkla ho karoserie. Kdyby byl připoután, zachránilo by mu to zřejmě život. Lékař během nařízené pitvy určí, zda nepil před jízdou alkohol.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků