Hlavní obsah

Pražské metro ve čtvrtek dvakrát stálo kvůli pádům lidí do kolejiště

Ve stanici metra Nádraží Veleslavín v Praze 6 spadl ve čtvrtek večer muž do kolejiště. Ještě před příjezdem hasičů ho vytáhli ven záchranáři a policisté. Sanitka pak muže převezla k vyšetření do nemocnice. Ve čtvrtek to byl druhý pád člověka do kolejiště, jiný muž spadl ráno ve stanici Pražského povstání.

Pražské metro ve čtvrtek dvakrát stálo kvůli pádům lidí do kolejiště

Muž ve stanici Nádraží Veleslavín spadl do kolejiště metra krátce po půl jedenácté večer. Na místo vyrazilo několik jednotek hasičů, záchranáři a také policisté. Právě policisté byli společně se záchranáři na místě první a muže z kolejiště vytáhli.

„U pádu 49letého muže zasahovala naše posádka a inspektor provozu, po ošetření byl s úrazem hlavy, ale při vědomí, převezen do vojenské nemocnice,“ řekla mluvčí záchranářů Jana Poštová.

Provoz metra byl kvůli události na několik desítek minut zastaven.

K obdobné situaci došlo ve čtvrtek ráno i ve stanici metra Pražského povstání. Tam spadl do kolejiště metra muž, kterého pravděpodobně postihly zdravotní potíže. Záchranáři ho ve vážném stavu převezli do motolské nemocnice. [celá zpráva]

Pád člověka do kolejiště ve stanici metra Pražského povstání

Video: Ondřej Kořínek, Novinky

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků