Hlavní obsah

Potyčka cizinců na ubytovně v Plzni skončila krveprolitím

Záchranáři a policisté zasahovali v pondělí odpoledne na ubytovně v Bezručově ulici v Plzni. Na jednom z pokojů došlo k potyčce mezi cizinci. Sanitka odvezla tři zraněné.

Potyčka cizinců na ubytovně v Plzni skončila krveprolitím

Dva muži a jedna žena skončili v nemocnici po útoku nožem. Nikdo z nich není v přímém ohrožení života. Co bylo motivem incidentu šetří policie.

„Nejhůře na tom byla asi čtyřicetiletá žena, která měla řezná poranění na krku a posádka ji při vědomí transportovala na urgentní příjem fakultní nemocnice. Další dva muži měli také řezná poranění ale ne tak vážná,“ řekla Maria Svobodová z plzeňské záchranné služby.

Mluvčí policie Michaela Raindlová potvrdila, že policisté vyjeli k fyzickému napadení na jednu z ubytoven v centru města. „Na místě došlo ke zranění tři lidí, které si převzala záchranná služba. Zatím zjišťujeme všechny okolnosti případu,“ uvedla s tím, že případ si převzali kriminalisté.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků