Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz

Poptával hlídání dítěte, pak ženy znásilnil, tvrdí policie a hledá další oběti

Kriminalisté hledají případné další oběti muže, který podle vyšetřovatelů nabízel přes inzerát ženám práci, jako je hlídání dětí nebo zapisování. Uchazečky o práci ale měl opít a sexuálně zneužít.

Ilustrační foto Foto: Profimedia.cz
Poptával hlídání dítěte, pak ženy znásilnil, tvrdí policie a hledá další oběti

Kriminalisté zatím pracují podle mluvčí policie Violety Siřišťové s výpovědí jedné ženy a vzhledem k povaze případu podle nich lze očekávat více obětí.

Policie rovněž zná totožnost podezřelého, ten nebyl v případu obviněn a je prověřován na svobodě. Jak se k tvrzení ženy vyjádřil, policie neupřesnila.

Ženy podle mluvčí reagovaly na inzerát s nabídkou brigády a práce zapisovatelky nebo hlídání dítěte v Praze 8. „Po vykonání této práce je osmačtyřicetiletý podezřelý sexuálně zneužil,” sdělila ve čtvrtek mluvčí.

Policie muže podezřívá, že mohl ženy opíjet a za společnost na večer jim rovněž platit. „Následně využil jejich opilosti a svedl je buď k sexuálním praktikám, nebo na nich vykonal soulož,” upřesnila mluvčí.

Kriminalisté případ prověřují jako podezření ze znásilnění a případné další poškozené se mají hlásit na linku 158. Bližší popis muže policie nepřinesla kvůli zamezení ovlivnění svědků v případu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků