Hlavní obsah

Popeláři vysypali muže do vozu s odpadky, je těžce zraněn

Těžké zranění utrpěl v pondělí pětadvacetiletý mladík poté, co byl ve Znojmě nedopatřením naložen do nákladního vozu s odpadky. Netradiční nehoda se stala poté, co patrně v opilosti usnul v jednom z kontejnerů na odpadky. Muž je nyní ve Fakultní nemocnici Brno. Případem vyšetřují kriminalisté.

Popeláři vysypali muže do vozu s odpadky, je těžce zraněn

Pracovníci zabývají se svozem odpadu, mají za povinnost vždy před vyklopením odpadků do vozu do každé z nádob nahlédnout.

"Zjišťujeme, zda v tomto případě nebyly porušeny bezpečnostní předpisy," uvedla mluvčí. Kriminalisté se neštěstím zabývají kvůli podezření ze spáchání nedbalostního ublížení na zdraví.

Kuriózní nehoda se stala v pondělí v 11:00. Muž byl nejprve překlopen do vozu, kde byl stlačen lisem společně s dalšími odpadky. Na místě se na neštěstí přišlo. Byla přivolána sanitka.

"Nejprve byl zraněný převezen s podezřením na vnitřní krvácení v oblasti hrudníku do znojemské nemocnice. Podezření se pak potvrdilo. Následně byl proto transportován do Brna," řekla mluvčí jihomoravské zdravotnické záchranné služby.

 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků