Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Patrik Biskup, Právo

Policisté pátrali na Sedlčansku po zlodějích, ti se v lese zastřelili

Smrtí dvou pachatelů skončila v noci na středu pátrací akce na Sedlčansku. Pravděpodobně se jedná o vraždu a sebevraždu zastřelením. Po muži a ženě pátrali policisté z jihu Čech kvůli krádeži na poště.

Ilustrační foto Foto: Patrik Biskup, Právo
Policisté pátrali na Sedlčansku po zlodějích, ti se v lese zastřelili

V úterý odpoledne byli středočeští policisté požádáni svými kolegy z jižních Čech o pomoc při pátrání po 45letém muži a 50leté ženě, kteří se v kraji měli dopustit krádeže. „Ta se odehrála na poště v obci Dvory nad Lužnicí již dopoledne. Jakou částku pachatelé ukradli, zatím nebudeme specifikovat,” informovala mluvčí policie Štěpánka Uhlířová.

Dvojice následně ujížděla autem značky Rover směrem na Příbramsko. Kriminalisté do pátrání zapojili vrtulník s termovizí i psovody.

„Přes signál mobilního telefonu jsme je pak kolem 23. hodiny lokalizovali na Sedlčansku, kde bylo po chvíli nalezeno auto a v lese nedaleko Štětkovic také mrtvý muž a žena,“ řekla Novinkám středočeská policejní mluvčí Štěpánka Zatloukalová.

Detektivové podle ní nalezli na místě i pistoli. Policisté při vyšetřování pracují se všemi verzemi, ale předpokládají, že se jedná o vraždu a sebevraždu. Přesné příčiny úmrtí budou známy až po pitvě.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků