Hlavní obsah

Policisté hledají muže z Valtrovic

Od sobotního rána je nezvěstný 60letý Karel Vokáč z Valtrovic na Znojemsku. Policisté po muži vyhlásili pátrání v neděli na základě oznámení starosty obce.

Policisté hledají muže z Valtrovic

„Pohřešovaný byl naposledy viděn v sobotu ráno 21.11. 2009 u prodejny Jednota v obci Valtrovice a od té doby není známo místo jeho pobytu. Jeho domek je prázdný,“ uvedla mluvčí znojemské policie Lenka Drahokoupilová.

„Poslední zprávu o jeho pohybu máme z úterý 24.11. 2009, kdy byl spatřen u obce Hrádek, jak jde po silnici. V mladším věku měl epileptické záchvaty. Mohl ztratit paměť a nyní neví jak se vrátit domů,“ řekla Monika Mikulicová.

Pohřešovaný Karel Vokáč má tmavě hnědé prošedivělé vlasy a vousy, které si může nechat i oholit. Má hnědé oči a chybí mu přední zuby. Je vysoký 180-185 cm s houpavou chůzi. Měl na sobě montérkovou blůzu, montérky a lehkou obuv (možná bačkory). Může mít i hnědý zimní kožený kabát s kožešinovým límečkem a tmavou ušanku.

Veškeré informace o pohybu pohřešovaného muže je možné sdělit na tísňovou policejní linku 158 nebo na telefon rodiny 721 139 994 či 605 846 431.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků