Hlavní obsah
Pohřešovaná Pavla Zálešáková Foto: Policie ČR

Policie už týden pátrá po ženě z Hodonínska. Její manžel spáchal sebevraždu

Policie dál pátrá po pohřešované dvaačtyřicetileté Pavle Zálešákové z Hodonínska, která z domu odešla v pátek a doma nechala dvě děti. Její manžel spáchal o dva dny později sebevraždu. Ve čtvrtek to potvrdil policejní mluvčí Petr Zámečník.

Pohřešovaná Pavla Zálešáková Foto: Policie ČR
Policie už týden pátrá po ženě z Hodonínska. Její manžel spáchal sebevraždu

Lidé ženu naposledy viděli v pátek 24. března v místě jejího bydliště v malé obci u Kyjova. „Doma nechala své dvě děti a bez jakýchkoli náznaků nebo indicií o svém odchodu zmizela. Doma jen zanechala vzkaz, že odchází. Důvod odchodu a místo, kde se může zdržovat, není znám,” uvedl Zámečník.

Některá média již ve středu uvedla, že manžel ženy v neděli spáchal sebevraždu. Ve středu policie informaci nepotvrdila, ve čtvrtek Zámečník řekl, že „manžel pohřešované ženy skutečně v neděli večer spáchal sebevraždu tím, že vstoupil do kolejiště pod projíždějící vlak”. Doplnil, že o děti se starají rodinní příslušníci.

Ve středu v obci i v jejím okolí po ženě pátraly desítky policistů, do akce byl nasazen i vrtulník. „Akce nepřinesla žádný kladný poznatek o pohybu či výskytu hledané ženy. Na dnešek není takto rozsáhlá akce plánována, provádíme technické šetření. Dokumentujeme všechny poznatky, které jsme získali, a vyhodnocujeme je,” uvedl policejní mluvčí.

Policie bude analyzovat poznatky z výpovědí místních obyvatel. Přímo v bydlišti ženy se podle Zámečníka uskutečnila i domovní prohlídka, ani ta však nepřinesla nic nového.

Pohřešovaná žena je asi 165 centimetrů vysoká, střední postavy, má plavé vlnité vlasy. Informace o jejím pohybu či pobytu policie přijme na tísňové telefonní lince 158.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků