Hlavní obsah
Tragédie se stala na silnici u Pňovic na Olomoucku. Foto: Policie ČR

Policie hledá svědky tragické srážky hasičské cisterny s autem

Policisté prosí o pomoc při objasnění okolností tragické srážky hasičské cisterny a osobním autem, k níž došlo v pondělí krátce před třetí hodinou odpoledne u Pňovic na Olomoucku. Střet nepřežila 45letá řidička osobního auta.

Tragédie se stala na silnici u Pňovic na Olomoucku. Foto: Policie ČR
Policie hledá svědky tragické srážky hasičské cisterny s autem

Hasiči jeli k zásahu v souvislosti s vichřicí Sabine. Jejich vůz se kolem 14.50 hodin střetl s vozidlem značky Škoda na silnici č. II/447 na katastru obce Pňovice, ve směru jízdy od Litovle.

„Policisté se obracejí na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při objasnění této závažné dopravní nehody,“ řekla Právu policejní mluvčí Lenka Vanková.

Policisté mají podle ní zájem především o svědectví řidičů i spolujezdců z vozidel stojících v době dopravní nehody v koloně, kterou způsobil přes vozovku spadlý strom. „Uvítali by případně také pomoc řidičů, jejichž vozidlo bylo vybaveno palubní kamerou a disponovali tak záznamem z místa,“ uvedla mluvčí.

Svědci, kteří nehodu viděli, daným úsekem projížděli a svými informacemi by mohli přispět k objasnění kolize, mohou kontaktovat policisty na čísle 974 766 251 či prostřednictvím linky 158.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků