Hlavní obsah
 

Policie hledá svědky tragické nehody autobusu s dětmi na Mělnicku

Policie shání svědectví k tragické čtvrteční nehodě autobusu a nákladního auta u Nové Vsi na Mělnicku. Srážku nepřežila učitelka a zranilo se devět dětí a další dva dospělí. Kriminalisté při vyšetřování okolností nehody přivítají zejména záznamy palubních kamer řidičů, kteří místem a okolím projížděli.

 
Policie hledá svědky tragické nehody autobusu s dětmi na Mělnicku

„V souvislosti s tragickou dopravní nehodou autobusu a nákladního vozidla na silnici I/16 u Nové Vsi mělničtí policisté žádají svědky nehody, zejména řidiče, kteří mají v autě palubní kameru, aby poskytli svá svědectví a záznamy,“ řekla v pátek mluvčí policie Markéta Johnová.

„Policisty můžete kontaktovat osobně na jejich policejní služebně v Mělníku nebo volat na telefonní číslo 702207899. Využít můžete také linku 158,“ dodala mluvčí.

Nehoda se stala ve čtvrtek odpoledne u kruhového objezdu nad sjezdem na dálnici D8.

Srážku nepřežila učitelka, další pedagožka se lehce zranila. S těžkým zraněním přepravili záchranáři do nemocnice řidiče autobusu. Devět dětí se lehce zranilo.

Jednalo se v krátké době už o třetí zprávu o dopravní nehodě autobusu. Slovenskem ve středu otřásla informace o havárii autobusu se středoškoláky u Nitry, kterou nepřežilo 12 lidí. Ve čtvrtek ráno se zranilo šest lidí při srážce autobusu, dodávky a osobního auta u Břeclavi.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků