Hlavní obsah

Policie dopadla vraha ukamenovaného bezdomovce z Plané

Kriminalisté na Tachovsku úspěšně dopadli vraha kameny ubitého bezdomovce z Plané. Pátrání po pachateli trvalo jen několik hodin. „Policie zahájila trestní stíhání konkrétní osoby pro trestný čin vraždy,“ potvrdila mluvčí západočeské policie Martina Zoubková.

Policie dopadla vraha ukamenovaného bezdomovce z Plané

Mrtvé tělo zhruba 45letého muže bylo nalezeno v úterý odpoledne za kostelem Nanebevzetí Panny Marie. Ukázalo se, že jde o násilnou smrt. Okolí místa bylo uzavřeno. Záhy poté kriminalisté vypátrali pachatele, 40letého muže z Tachova.

„Smrtícímu útoku předcházely vzájemné spory obou mužů,“ informovala mluvčí. Mladší napadl staršího nejprve fyzicky a následně na něj  házel kameny různé velikosti, hmotnosti až několika desítek kilogramů. Poškozený utrpěl rozsáhlá zranění na hlavě a hrudníku, kterým podlehl,“ upřesnila Zoubková.

Policie podala návrh na vzetí pachatele do vazby. Muži hrozí v případě usvědčení odnětí svobody až na 15 let. Pro objasnění všech příčin smrti byla nařízena i soudní pitva.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků