Hlavní obsah

Policejní pes Yard dopadl na Chebsku ujíždějícího řidiče

Až policejní pes Yard dopadl na Chebsku o víkendu řidiče, který ujížděl hlídce v autě ukradeném v Německu. Muž se zákazem řízení skončil nakonec v cele.

Policejní pes Yard dopadl na Chebsku ujíždějícího řidiče

Hlídka v neděli v obci Vojanov spatřila ford, za jehož volantem seděla „známá firma”, o které policisté dobře věděli, že řídit nesmí. Vypravili se proto na kontrolu dotyčného. Ten ze zřejmých důvodů sešlápl plyn a začal ujíždět. Po krátké honičce zastavil u lesa a zmizel v něm.

Policisté proto na místo povolali psovoda. Pes si poradil i s hustým porostem a řidiče dopadl. „Třiatřicetiletý muž, který není držitelem řidičského oprávnění a byl mu soudem uložen trest zákazu řízení všech motorových vozidel až do května roku 2019, skončil na policejní služebně,“ potvrdila mluvčí policie Kateřina Krejčí.

Kontrola dále ukázala, že vozidlo je v pátrání, neboť bylo odcizeno několik dní před tím v Německu. Auto navíc mělo registrační značku na jiné vozidlo. Řidiči hrozí až dva roky za mřížemi.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků