Hlavní obsah
 

Policejní auto bylo po střetu odhozeno na zastávku, dvě ženy se zranily

Policejní auto se střetlo se Škodou Octavii ve středu odpoledne v ulici Radlická v Praze. Služební auto bylo po nárazu odmrštěno na zastávku, kde středně těžce zranilo dvě ženy.

 
Policejní auto bylo po střetu odhozeno na zastávku, dvě ženy se zranily

Nehoda se stala kolem 14.15 mezi ulicemi K Vodojemu a Braunova.

„Mohu potvrdit, že se srazilo policejní auto se zapnutými majáky s jiným osobním autem. Služební auto pak bylo odhozeno na zastávku, kde se zranily dvě ženy. Nikdo z policistů ani z druhého auta zraněn nebyl,“ řekl Novinkám mluvčí policie Jan Daněk.

Se zastávky nezbylo téměř nic

Foto: Pavel Jaňurek, Novinky

Podle informací z místa jde o označené policejní auto Volkswagen Transporter, kterým jezdí dopravní policisté k řešení nehod. Policisté jeli po kolejích, když jim z boční vedlejší ulice vyjela do cesty Škoda Octavia. Došlo ke střetu a policejní auto bylo odhozeno na zastávku, kde stáli chodci. Muži zákona mířili k nehodě.

Foto: Pavel Jaňurek, Novinky

„Naše posádky odvezly do nemocnice dvě ženy se středně těžkým poraněním. Byly při vědomí, ale zdravotníci budou muset udělat několik vyšetření. Třetího pacienta, který nehodu viděl, jsme s psychickými problémy taktéž odvezli do nemocnice,“ doplnila mluvčí záchranářů Jiřina Ernestová.

Vyšetřování nehody si převzali kriminalisté, kteří budou zjišťovat míru zavinění řidičů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků