Hlavní obsah

Pirát se řítil v Praze po sídlišti stokilometrovou rychlostí, naboural dvě auta

Zatím neznámý silniční pirát se v noci na sobotu řídil po sídlišti na pražském Jižním městě zhruba stokilometrovou rychlostí. Když nezvládl řízení, naboural dvě zaparkovaná auta a z místa ujel.

Pirát se řítil v Praze po sídlišti stokilometrovou rychlostí, naboural dvě auta

Informaci o nehodě přijali policisté na tísňové lince zhruba hodinu po půlnoci. Hlídka oddělení dopravních nehod našla na místě jen dvě nabouraná zaparkovaná vozidla. Viník nehody, který jel podle prvotních odhadů na sídlišti zhruba stokilometrovou rychlostí, z místa nehody ujel.

Neznámé auto jelo Doubravickou ulicí. Před zatáčkou do Jažlovické ulice je vidět zhruba 40 metrů dlouhá brzdná dráha. Řidič chtěl střetu nejspíš zabránit, kvůli vysoké rychlosti to ale nebylo možné. Náraz do zaparkovaného auta byl tak silný, že vůz vymrštil na chodník.

Po viníkovi nehody, který vysokou rychlostí hazardoval životem nejen svým, ale také životy případných kolemjdoucích, pátrají policisté.

Škoda na zaparkovaných vozech dosáhne několika desítek tisíc korun.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků