Hlavní obsah
V bývalé hospodě na Zlínsku našla policie trojici mladíků. Foto: Policie ČR

Parta vzkřísila v nouzovém stavu bývalou hospodu, mejdan utnula policie

Hlasitá hudba a vulgarity provázely podle svědků bujaré dovádění trojice mladíků na Zlínsku, kde skupina popíjela v bývalé hospodě. Vzhledem k zákazu podobných akcí, který v Česku platí kvůli pandemii koronaviru, předali policisté případ do správního řízení.

V bývalé hospodě na Zlínsku našla policie trojici mladíků. Foto: Policie ČR
Parta vzkřísila v nouzovém stavu bývalou hospodu, mejdan utnula policie

Svědci se policii ozvali v neděli večer s tím, že v jedné z obcí u Luhačovic na Zlínsku už druhý den slyšeli z bývalé hospody hlasitou hudbu a zábavu.

„Z budovy se skutečně ozývala hlasitá hudba doprovázená vulgaritami a smíchem. Na zahradě policisté zastihli tři mladé muže ve věku 24, 25 a 27 let, přičemž ani jeden z nich nebyl místní a nebyli v žádném příbuzenském vztahu,“ sdělila v pondělí mluvčí policie Monika Kozumplíková.

Policie zasahovala na večírku na Zlínsku.

Foto: Policie ČR

Všichni tři měli podle ní nasazené roušky a situaci vysvětlovali tím, že v budově uklízeli a večer si chtěli upéct buřty a popít alkohol.

„Policisté muže poučili, že porušili nařízení o zákazu volného pohybu osob v České republice, a vysvětlili jim, že akci mají neprodleně ukončit,“ dodala Kozumplíková s tím, že případ její kolegové poslali do přestupkového řízení, ve kterém mladíkům hrozí pokuta.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků