Hlavní obsah

Opilý policista spadl s autem z mostu na koleje

Osobní auto se třemi lidmi spadlo v sobotu brzy ráno na koleje v Benešově. Všichni pasažéři jsou zranění a skončili v nemocnici. Vůz řídil policista, dechová zkouška prokázala, že před jízdou pil alkohol.

Opilý policista spadl s autem z mostu na koleje

„Mohu potvrdit, že za volantem seděl policista a zkouška na alkohol byla pozitivní,“ řekla Novinkám mluvčí benešovské policie Zuzana Stránská. Nameřené číslo odmítla sdělit. Policista nebyl v době nehody ve službě.

Vůz spadl na koleje v blízkosti hlavního benešovského nádraží. Můstek, po němž auto přejíždělo, je zhruba tři metry nad tratí.

Při nehodě utrpěla nejvážnější zranění sedmnáctiletá dívka. "Měla podezření na zranění páteře, odvezli jsme ji na chirurgické oddělení do místní nemocnice," řekla mluvčí středočeských záchranářů Tereza Janečková.

Kvůli autu, které zablokovalo jednu kolej, byl provoz na trati na několik desítek minut omezen. Některé spoje jezdily s několikaminutovým zpožděním.

Foto: Novinky.cz s použitím Mapy.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků