Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky

Opilá dívka ve Zlíně nezvládla striptýz, pokousala číšníka a napadla policisty

O nevšední představení se hostům jedné zlínské pizzerie v noci na pátek postarala šestadvacetiletá dívka. Ve stavu silné opilosti se pokusila na baru o striptýz, neudržela však rovnováhu a spadla ze stolu. Potom ještě pokousala číšníka, který se jí snažil z restaurace vyvést, uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky
Opilá dívka ve Zlíně nezvládla striptýz, pokousala číšníka a napadla policisty

Šestadvacetiletá dívka dorazila do pizzerie na zlínském sídlišti kolem desáté hodiny večer. Podle očitých svědků byla zjevně podnapilá. „Už při příchodu vzbuzovala svým hlasitým projevem u všech návštěvníků pozornost,“ uvedla policejní mluvčí.

V restauraci se vyšplhala na bar a snažila se vysvléct oblečení. Vzhledem ke svému stavu ale svlékání nezvládla, ztratila rovnováhu a spadla na zem. „Obsluhující číšník ji vyvedl ven a požádal ji, aby se už nevracela a svým chováním nerušila ostatní hosty,“ popsala další vývoj události Kozumplíková.

 Kousla číšníka do ruky

Žena ale na číšníka nedala a vrátila se zpět do restaurace. Tam začala pochodovat po barovém pultu a vulgárně vykřikovat na hosty i obsluhu restaurace. Barman se jí opět pokusil vyhodit, což si exhibicionistka nechtěla nechat líbit, a tak ho kousla do ruky.

„Ten si to nenechal líbit, zavolal policejní hlídku a odebral se k ošetření do zlínské nemocnice,“ uvedla dále policejní mluvčí. Zasahující policisté dechovou zkouškou zjistili, že je žena opravdu silně opilá, přístroj ukázal 2,4 promile alkoholu. V obavě, aby žena incident nezopakovala, ji policisté odvezli na služebnu. To ale ještě netušili, co je čeká.

Skončila na záchytce

„Střídavě brečela, smála se, napadala policisty verbálně i fyzicky. Odmítala se podrobit kontrole, neposlouchala policejní výzvy, neustále se snažila z místnosti odejít nebo se alespoň svléknout,“ popsal situaci na služebně policejní mluvčí.

Po několika marných pokusech ženu uklidnit a provést náležité administrativní úkony, policisté odvezli výtržnici na záchytku.

„Nezvladatelná mladá žena se dopustila přestupků proti veřejnému pořádku a občanskému soužití a hrozí jí za ně ve správním řízení až dvacetitisícová pokuta,“ dodala Kozumplíková.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků