Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Pavel Jaňurek, Novinky

Odbočující vůz smetlo další auto, mladá spolujezdkyně zemřela

Po střetu dvou osobních aut, k němuž došlo v pondělí večer po 19. hodině na křižovatce v Dolní Bečvě na Vsetínsku, zemřela spolujezdkyně jednoho z automobilů. Nepomohl ani letecký transport do nemocnice.

Ilustrační foto Foto: Pavel Jaňurek, Novinky
Odbočující vůz smetlo další auto, mladá spolujezdkyně zemřela

„Pětapadesátiletá řidička osobního automobilu při odbočování vlevo pravděpodobně přehlédla vůz jedoucí v protisměru, kterému bezprostředně vjela do cesty. Řidič se snažil srážce zabránit, strhl řízení vlevo, nicméně i přes tento manévr do sebe obě vozidla narazila,“ informoval mluvčí zlínské krajské policie Petr Jaroš.

„Při dopravní nehodě byl poškozen i automobil jedoucí za odbočujícím vozidlem. Při nehodě došlo k vážnému poranění šestadvacetileté spolujezdkyně v odbočujícím voze. Ta byla letecky transportována do nemocnice, kde však svým zraněním podlehla,“ sdělil Jaroš.

Dechové zkoušky byly u všech osob za volantem negativní. Bližší okolnosti tragické nehody jsou předmětem vyšetřování. „Provoz na komunikaci byl po nehodě zcela uzavřen a policisté jej obnovili půl hodiny po půlnoci,“ uvedl Petr Jaroš.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků