Hlavní obsah
Ilustrační foto. Foto: Pavel Jaňurek, Novinky

Nehody i údržba mostu zavinily dlouhé kolony na pražském okruhu

Dopravu na pražském okruhu ve směru z Modletic na Ruzyni zkomplikovala v pondělí ráno nehoda dvou nákladních vozidel a sanitky. Srážka se obešla bez zranění, vozidla jsou v odstavném pruhu. Přesto se na místě vytvořily dlouhé kolony.

Ilustrační foto. Foto: Pavel Jaňurek, Novinky
Nehody i údržba mostu zavinily dlouhé kolony na pražském okruhu

K nehodě vozidel došlo kolem 8.20 na druhém kilometru ve směru z Modletic na Ruzyň. „Vozidla jsou v odstavném pruhu a provoz neblokují,“ uvedl policejní mluvčí Tomáš Hulan s tím, že na místo mají dorazit úklidové vozy, které mají odstranit zbytky po nehodě.

Na místě se tvoří dlouhé kolony. Důvodem jsou také práce na údržbě mostu mezi 9. a 10. kilometrem směrem na Ruzyni.

Komplikace jsou hlášeny i v Brusnickém tunelu směrem na Letnou. Došlo zde k nehodě osobního auta, které narazilo do svodidel. Průjezdný je jeden jízdní pruh.

Už ráno přitom dopravu na pražském okruhu komplikovala nehoda tří osobních aut na druhém kilometru D5 směrem na Plzeň.

Auta havarovala kolem 7.30 v dopravním omezení na druhém kilometru ve směru na Plzeň. Nehoda se obešla bez zranění. Znovu zprovoznit úsek se podařilo krátce po osmé ráno. Ředitelství silnic a dálnic přitom na webu Dopravniinfo.cz odhadovalo, že komplikace potrvají až do 11.30.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků