Hlavní obsah
 

Nákladní auta sešrotovala na Pražském okruhu toyotu, ženu vyprošťovali přes půl hodiny

Dvě nákladní a jedno osobní auto havarovala v pondělí ráno na Pražském okruhu. Hasiči zraněnou ženu vyprošťovali asi 40 minut. Tvoří se kolony.

 
Nákladní auta sešrotovala na Pražském okruhu toyotu, ženu vyprošťovali přes půl hodiny

Nehoda se stala před osmou hodinou ráno na výjezdu z Pražského okruhu na dálnici D10 ve směru na Mladou Boleslav. Hasiči dostali informaci o střetu od automatického systému e-call. Systém jim nahlásil přesnou polohu i druh auta.

„Proběhlo náročné vyprošťování jedné osoby. Na místě byly tři jednotky včetně speciálního vyprošťovacího automobilu. Na místě přistál vrtulník,“ uvedl mluvčí hasičů Martin Kavka.

Podle informací z místa se osobní auto značky Toyota dostalo mezi dva nákladní vozy a náraz je téměř zničil. Spolujezdkyni hasiči vyprošťovali 40 minut. Následně si ji převzala záchranná služba.

Vážné zranění utrpěla 32letá žena. Záchranáři ji po ošetření převezli do Ústřední vojenské nemocnice. V osobním autě se podle mluvčího záchranářů Ondřeje Fraňka zranil také o dva roky mladší muž, kterého sanitka převezla se středně těžkými zraněními do vinohradské nemocnice.

Zničené osobní auto

Foto: Pavel Jaňurek, Novinky

Sešrotované auto na Pražském okruhu

Foto: Pavel Jaňurek, Novinky

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků